צרו קשר
ּ

אנרגיה סולארית ביתית

אנרגיה סולארית ביתית משתמשת במשאב אנרגטי שלא מתכלה, השמש, ומאפשרת יצירת אנרגיה חשמלית הזמינה לצריכה הביתית. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאמינים בנחיצותה של הפקת אנרגיה ממקור טבעי וידידותי לסביבה ללא ניצול משאבים עד כיליון מוחלט שלהם.

ייצור חשמל בעזרת אנרגיה סולארית ביתית

מערכת לייצור אנרגיה סולארית ביתית נפוצה מתבססת על לוחות פוטי-וולטאיים. לוחות אלו בנויים מסיליקון ובהם מוטען שדה חשמלי. ברגע שנקלטים קרני השמש בלוחות, נוצר זרם חשמלי באופן ישיר שמועבר דרך כבלים אל הממיר הסולארי. זה בתורו משנה את הזרם הישר שנוצא לזרם חילופין בו ניתן להשתמש בו בכל נקודות החשמל בבית.

החשמל שנוצר משמש לצריכה הפרטית ועודפיו מוזרמים לרשת החשמל. כאן תוכלו להיות מתוגמלים בהחזר כספי מחברת החשמל עבור סך ייצור החשמל הסולארי. זכרו כי הצריכה הביתית שאתם עושים בחשמל ממקור סולארי מאפשר לכם להמעיט בשימוש חשמל ממקור של חברת החשמל, כך גם תוכלו לראות כי העלויות חשבון החשמל שלכם פוחתות באופן מיידי.

המטרה של המשרד להגנת הסביבה הוא להגיע לשנת 2020 כש10% ממערך הייצור של האנרגיה של מדינת ישראל יהיה ממקורות אנרגיה מתחדשים ( סולארי, רוח וביו גז). כיום אנו עדיין רחוקים מנתונים אלו, אך ניתן לראות כי ישנה התקדמות בתחום ומהפכה בתחום ייצור האנרגיה עתידה להתממש בשנים הקרובות. מימוש החלום של אנרגיה סולארית ביתית לכל אדם קרוב מתמיד ולא רחוק היום בו לא נאמין איך חיינו לפני השימוש באנרגיה סולארית.

טכנולוגיה ירוקה

אנרגיה סולארית ביתית היא נקיה לחלוטין. וממלאת תפקיד משמעותי בשמירה על איכות הסביבה. בין אם ההחלטה להתקין את המערכת נבעה משיקולים אקולוגיים או מרצון בחיסכון כלכלי, הרי שהתוצאה כאן היא מה שחשוב. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" שמה דגש על שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים כך שתקינות המערכת תישמר לאורך שנים, והתפוקה אשר אנו עתידים לקבל לא תהיה מוגבלת עקב פאנלים פגומים או כאלו שלא עובדים בתפוקה מלאה.

אנרגיה סולארית ביתית

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ