צרו קשר
ּ

אנרגיה סולארית לבית

אנרגיה סולארית לבית יכולה לספק את כל צרכי החשמל שלכם. אנרגיה סולארית ביתית היא אנרגיה נקיה שלא תלויה בדלק ממקורות זרים. חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאמינה כי צריכת אנרגיה חשמלית לא חייבת לגרור איתה נזקים סביבתיים ויכולה להתבסס על שימוש בשמש, שהיא מקור אנרגטי מתחדש ולא מוגבל. כך שייצור אנרגיה בצורה עצמאי יכול בהחלט להיות זול, מהיר ואקולוגי.

איך מספקים אנרגיה סולארית לבית?

אספקה של אנרגיה סולארית לבית מתבצעת על ידי התקנה של לוחות סולאריים על גג הבית. לוחות אלו סולאריים בנויים לרוב מסיליקון איכותי, חומר יעיל וחסכוני ומכילים תאים פוטו-וולטאיים המסוגלים לייצר אנרגיה חשמלית ברגע שהם קולטים את קרני השמש. פאנלים סולאריים מותקנים על הגג לכיוון דרום בזווית של 30 מעולות, זאת על מנת להיות חשופים לכמות הגדולה ביותר של השמש במהלך היום. החשמל המיוצר בתאים הפוטו-וולטאיים מגיע אל הממיר הסולארי, אשר מתאים את האנרגיה החשמלית למתח שיתאים לשימוש בנקודות החשמל השונות בבית.

מונה חשמלי אשר מותקן על ידי חברת החשמל מודד את כמות החשמל שהצלחנו לייצר, כמו גם את כמות החשמל שצרכנו, במידה והצריכה הייתה רבה יותר, עלינו להעביר תשלום לחברת החשמל על ההפרש. אך במידה הייצור היה גבוה יותר, ניתן יהיה למכור את העודפים לשימושה של חברת החשמל בתמורה לתגמול כספי.

עצמאות חשמלית

עצמאות היא דבר שכולנו חושקים בו ומוכנים להילחם עליו במידת הצורך. אספקה של אנרגיה חשמלית לביתנו היא אחת התחומים בהם אנו יכולים להרוויח בה את העצמאות החשמלית שלנו. כך נוכל להיעזר במשאב טבע שאינו מתכלה על מנת לייצר את החשמל בו נשתמש בצורה פרטית כמעט וללא תמיכה של חברת החשמל בצרכי האנרגיה שלנו. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאפשרת לנו להתמקד בייצור חשמל בצורה עצמאית לצד תמיכה טכנית מלאה ופתרון בעיות בצורה מקצועית ואמינה.

אנרגיה סולארית לבית 

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ