צרו קשר
ּ

הסדרה תעריפית

שואלים את עצמכם מהי הסדרה תעריפית? לאורך השנים האחרונות, רשות החשמל אישרה מספר הסדרות העוסקות בתחום המערכות הסולאריות; הסדרות הנוגעות, לרוב, אל בעלי גגות, קרקעות וכן הלאה כמו גם אל ייצור החשמל באמצעות אנרגיה סולארית. מייצרים גם אתם חשמל בדרך זו לשימוש עצמי? מעוניינים למכור את העודפים לחברת החשמל? בזכות ההסדרה התעריפית עבור מתקנים סולאריים תוכלו לעשות זאת – כאשר במסגרת הסדרה זו נקבעו מספר עקרונות מרכזיים. כך או כך, כדי לקבל את הייעוץ והליווי המתקדם ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל חברת קרן שמש. חברה זו חורטת על דגלה את ערכי המצוינות והמקצועיות. וזאת, לצד שירות אישי ומקצועי – מהמעלה הראשונה.

הסדרה תעריפית: מידע חשוב

רבות דובר על חשיבות התקנתן של מערכות סולאריות. למעשה, פעילות זוכה להערכה רבה – והתדירות שלה הולכת וגוברת בהתאם. התקנתם גם אתם מערכות סולאריות אלו על גג ביתכם? גג המבנה נחשב לגדול – כאשר הוצאות החשמל שלכם נמוכות? הסדרתו של מונה נטו לאו דווקא ישמש כפתרון עבורכם, להיפך. למעשה, רצוי להתעניין בכל הקשור אל הסדרה תעריפית.

החל משנת 2018, רשות החשמל קבעה את ההסדרה התעריפית; הסדרה הנוגעת אל מתקנים סולאריים לצורך ייצור חשמל – ואותם מתקינים על גגות של בתים קטנים, על גגות של מבני ציבור, על גגות תעשייתיים וכן הלאה. כמו כן, נציין כי הסדרה זו מתייחסת אל גגות קטנים אשר גודלם מגיע עד ל-100 קו"ט. לצרכנים אלו ניתנת אפשרות הבחירה בין 2 מסלולים של תעריפים והתחשבנות: הראשונה עוסקת בייצור. כלומר, מדובר בתעריף קבוע עבור כל קוט"ש אותו מייצרים, בין אם צרכו אותו ובין אם לא. השנייה עוסקת בהזרמה. כלומר, מדובר בצריכה עצמית בלבד – כאשר התשלום הינו על העודפים המוזרמים.

ייצור חשמל ירוק – וקביעת הסדרה תעריפית ליצרני חשמל פרטי

לאורך השנים האחרונות, ייצור החשמל הירוק מקבל חשיבות רבה – ואין זו הפתעה כלל. בהתאם, נוצרו חוקים ותקנות שונים – כאשר ההסדרה התעריפית היא חלק מכך. כדי שתוכלו ללמוד על כך עוד, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קרן שמש.

הסדרה תעריפית ליצרני חשמל פרטי

מערכת סולארית תעריפית

מערכת סולארית תעריפית, המוכרת כיום גם בתור מערכת סולארית עסקית, מחזיקה ביתרונות רבים. החל מחסכון ככספי משמעותי ועד עמידות לטווח הארוך – אין ספק כי מדובר בפתרון מרשים. כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מהפירות של המערכת הסולארית התעריפית, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת קרן שמש. חברה זו מתמחה באנרגיות מתחדשות, ופועלת בתור חברה יזמית ומבצעת כאחד. מעבר לכך, עובדי החברה חורטים על דגלם את ערכי המצוינות כמו גם סטנדרט עבודה מהמעלה הראשונה.

מה חשוב לדעת על מערכת סולארית תעריפית?

יותר ויותר גוברת ההבנה כי אנרגיה מתחדשת היא הפתרון המומלץ עבורנו – ועבור דורות העתיד. למעשה, בזכות פתרון זה, ניתן יהיה לשמור על איכות הסביבה, למנוע מפגעים שונים, כמו גם ליהנות מיתרונות רבים אחרים. בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מיתרונות אלו, רצוי להתעניין בהתקנת מערכת סולארית תעריפית.

כאשר אנו מדברים על מערכת סולארית מסוג זה, הידועה גם בתור מערכת סולארית עסקית, הכוונה היא למערכת סולארית הנעה בין הספק של 25 קילו לבין 5 מגה. וזאת, כאשר המערכת המרשימה הזו מביאה לכדי חסכון של עשרות אלפי שקלים מדי שנה בשנה. מעבר לכך, מערכת זו נחשבת לפתרון ידוע ואמין; מערכת הדורשת תפעול מינימלי למדי – כמו גם עמידות לטווח הארוך.

מעבר לכך, נדגיש כי מסלול התשלום עבור מערכת סולארית זו יתבצע לפי הזרמה – ובהתאם ל-2 סוגי תעריפים מרכזיים: תעריף החשמל ותעריף קבוע. במקביל, ישנו מסלול תשלום הנקבע בהתאם לייצור – כאשר התעריף יקבע לפי תעריך קבוע לאורך 25 שנה. מעוניינים לקבל מידע נוסף על נושא חשוב זה? ברצונכם להתקין את המערכת הסולארית התעריפית על גג המבנה? יש לפנות אל חברה המתמחה בשירות זה – ולהתחיל בתהליך העבודה.

לשלב בין ידע, מקצועיות וניסיון

בכל הנוגע לאנרגיות מתחדשות בכלל ומערכות סולאריות תעריפיות בפרט, עומדת לרשותכם כתובת אחת: חברת קרן שמש. עובדי החברה משלבים היטב בין ידע, מקצועיות וניסיון.

 

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ