צרו קשר
ּ

התקנת מערכות סולאריות

התקנת מערכות סולאריות כבר אינה משימה מפרכת הכוללת עיכובים ואישורים מסובכים. משמעות ההתקנה של מערכת זו הוא בכך שכעת תוכלו להיעזר בשמש, שהיא מקור אנרגיה מתחדש ולא מתכלה למטרת ייצור אנרגיה חשמלית אותה תוכלו לנצל גם לשימוש הביתי. חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מתמקדת בפרויקטים העוסקים בחשמל ממקור סולארי. אנו מתקינים, מספקים ייעוץ מקצועי ופתרונות טכניים בכל הקשור להתקנת מערכות סולאריות.

התקנת מערכות סולאריות ב-5 שלבים

התקנת מערכות סולאריות, כמו כל תהליך של שיפוץ ובניה דורשת תכנון מדויק וביצוע קפדני של התוכנית בשטח.

  1. מדידות בשטח ותכנון מדויק- השלב הראשוני חייב להיות בדיקה מדוקדקת של כל התנאים בשטח, כך שנוכל לוודא את גודל השטח שעומד לרשותנו, הגורמים הסביבתיים העלולים לגרום להצללה של הפאנלים הסולאריים, צנרת החשמל הקיימת במבנה וכל פרט אחר שיכול להיות רלוונטי. לאחר ניתוח כל הממצאים על ידי חברה המתמחה בתחום, תוכלו לצור תוכנית עבודה מסודרת הכוללת את גודל וסוג הפאנלים הדרושים, אופן התקנה וסוגי ממירי המתח הסולארי.
  2. היתר בניה- תקף רק למערכות סולאריות הגדולות מ 50KW. כאן תוגש בקשה לוועדת תכנון ובניה של הרשות המקומית, חשוב לציין כי זה לרוב תהליך זה הינו מהיר מאוד. מערכות סולאריות מתחת ל 50KW זכאיות לפטור עבור בניה קלה.
  3. תיאום מול חברת החשמל- השלב הבא הוא יצירת קשר עם חברת החשמל ותיאום פגישה עם נציג מטעמם. פגישה זו נועדה להבטיח שכל ההתקנה תבוצע בהתאם להנחיות חוק החשמל וחברת החשמל. בפגישה יקבלו החלטה לגבי אופן חיבור המערכת לרשת החשמל, מיקום וסוגם של הממירים הסולאריים.
  4. בניית המערכת הסולארית- בניית המערכת אורכת כ5-8 ימים, ומתבצעת על ידי "קרן שמש אנרגיות מתחדשות". לאחר ההתקנה מתבצעת בדיקה נוספת של המערכת ע"י חברת החשמל ומתקיני המערכת.
  5. חיבור לרשת החשמל ורישום כיצרן אנרגיה- לאחר אישור של חברת החשמל על תקינות המערכת, משרד התשתיות רושם אתכם כיצרן אנרגיה וחברת החשמל מתקינה מונה ייצור ומחברת את המערכת לרשת החשמל.

תנו לשמש לשלם את חשבון החשמל

לאחר ההתקנה וחיבורה לרשת החשמל, אתם יכולים להתחיל ולייצר את החשמל שלכם. בו תוכלו להשתמש להפעלת המכשירים הביתיים. הממיר הסולארי מבצע את ההתאמה של האנרגיה החשמלית המוקפת לזרם בו תוכלו להשתמש. כך תראו באופן מיידי כי התשלומים לחברת החשמל יתחילו לפחות משמעותית.

התקנת מערכות סולאריות

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ