צרו קשר
ּ

התקנת מערכות סולאריות

התקנת מערכות סולאריות כבר אינה משימה מפרכת הכוללת עיכובים ואישורים מסובכים. משמעות ההתקנה של מערכת זו הוא בכך שכעת תוכלו להיעזר בשמש, שהיא מקור אנרגיה מתחדש ולא מתכלה למטרת ייצור אנרגיה חשמלית אותה תוכלו לנצל גם לשימוש הביתי. חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מתמקדת בפרויקטים העוסקים בחשמל ממקור סולארי. אנו מתקינים, מספקים ייעוץ מקצועי ופתרונות טכניים בכל הקשור להתקנת מערכות סולאריות.

התקנת מערכות סולאריות ב-5 שלבים

התקנת מערכות סולאריות, כמו כל תהליך של שיפוץ ובניה דורשת תכנון מדויק וביצוע קפדני של התוכנית בשטח.

  1. מדידות בשטח ותכנון מדויק- השלב הראשוני חייב להיות בדיקה מדוקדקת של כל התנאים בשטח, כך שנוכל לוודא את גודל השטח שעומד לרשותנו, הגורמים הסביבתיים העלולים לגרום להצללה של הפאנלים הסולאריים, צנרת החשמל הקיימת במבנה וכל פרט אחר שיכול להיות רלוונטי. לאחר ניתוח כל הממצאים על ידי חברה המתמחה בתחום, תוכלו לצור תוכנית עבודה מסודרת הכוללת את גודל וסוג הפאנלים הדרושים, אופן התקנה וסוגי ממירי המתח הסולארי.
  2. היתר בניה- תקף רק למערכות סולאריות הגדולות מ 50KW. כאן תוגש בקשה לוועדת תכנון ובניה של הרשות המקומית, חשוב לציין כי זה לרוב תהליך זה הינו מהיר מאוד. מערכות סולאריות מתחת ל 50KW זכאיות לפטור עבור בניה קלה.
  3. תיאום מול חברת החשמל- השלב הבא הוא יצירת קשר עם חברת החשמל ותיאום פגישה עם נציג מטעמם. פגישה זו נועדה להבטיח שכל ההתקנה תבוצע בהתאם להנחיות חוק החשמל וחברת החשמל. בפגישה יקבלו החלטה לגבי אופן חיבור המערכת לרשת החשמל, מיקום וסוגם של הממירים הסולאריים.
  4. בניית המערכת הסולארית- בניית המערכת אורכת כ5-8 ימים, ומתבצעת על ידי "קרן שמש אנרגיות מתחדשות". לאחר ההתקנה מתבצעת בדיקה נוספת של המערכת ע"י חברת החשמל ומתקיני המערכת.
  5. חיבור לרשת החשמל ורישום כיצרן אנרגיה- לאחר אישור של חברת החשמל על תקינות המערכת, משרד התשתיות רושם אתכם כיצרן אנרגיה וחברת החשמל מתקינה מונה ייצור ומחברת את המערכת לרשת החשמל.

תנו לשמש לשלם את חשבון החשמל

לאחר ההתקנה וחיבורה לרשת החשמל, אתם יכולים להתחיל ולייצר את החשמל שלכם. בו תוכלו להשתמש להפעלת המכשירים הביתיים. הממיר הסולארי מבצע את ההתאמה של האנרגיה החשמלית המוקפת לזרם בו תוכלו להשתמש. כך תראו באופן מיידי כי התשלומים לחברת החשמל יתחילו לפחות משמעותית.

התקנת מערכות סולאריות על גגות בתים

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג תתבצע במקצועיות הדרושה. החל מביצוע המדידות בשטח, קבלת היתר הבניה, תיאום מלא מול חברת החשמל ועד בניית המערכת הסולארית בפועל – כדי שתוכלו גם אתם ליהנות מיתרונותיה הרבים של מערכת זו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קרן שמש. חברה זו הינה חברה יזמית המתמחה בהתקנת מערכות סולאריות לעסק ולבית. כמו כן, עובדיה של חברה זו מסתייעים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעת העבודה – תוך מתן יחס אישי ואדיב לקהל הלקוחות.

התקנת מערכת סולארית על הגג: שלבים שונים

נגמרו כבר כל התירוצים: כיום, ישנן דרכים רבות ומגוונות לשמור על איכות הסביבה. וזאת, כאשר התקנת מערכת סולארית על הגג הינה אחת הדוגמאות המוצלחות והבולטות לכך. במילים אחרות, כאשר אנו מדברים על מערכת סולארית, הכוונה היא למערכת דרכה ניתן להפוך את קרני השמש לכדי אנרגיה חשמלית.

אין ספק, חשיבותה של מערכת סולארית זו היא רבה – וכך גם יתרונותיה. ראשית, היא מסייעת בחסכון בחשמל, עלות ההתקנה איננה גבוהה, לצד היבטים חיוביים נוספים. כך או כך, כדי להתקין אותה על גג המבנה באופן המקצועי ביותר, יש לפנות אל חברה המתמחה בכך.

כיצד תתבצע מלאכת ההתקנה? לכך, שלבים שונים. נפרט את חלקם כעת. ראשית, יש לבצע את המדידות באזור המיועד להתקנה. על הבדיקה להיות קפדנית – כאשר כלל התנאים מתקיימים בשטח. בהמשך, יהיה צורך לקבל היתר בניה עבור התקנתן של המערכות הסולאריות. נדגיש כי היתר הבניה רלוונטי למערכות סולאריות הגדולות מכמות של 50 KW.

בנוסף, יש צורך בתיאום מלא מול חברת החשמל. כלומר, יש לקבוע פגישה נציג חברת החשמל, לדון במכלול ההנחיות של חוק החשמל – ולהבטיח כי ההתקנה תתבצע בהתאם לכך.

לפנות אל קרן שמש

כאשר מגיעים לשלב ההתקנה של המערכות הסולאריות, חשוב לוודא כי עובדיה של חברת קרן שמש מבצעים זאת. בזכות צוות העובדים, העבודה תתנהל במסגרת לוחות הזמנים – ותתקבל בסופו של דבר התוצאה המקצועית והאחראית ביותר.

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ