צרו קשר
ּ

התקנת פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים מאפשרת הפקת אנרגיה מהשמש והמרה של אותה אנרגיה לשימוש אישי. בעולם בו רוב האנרגיה מופקת ממשאבים מוגבלים, כמו נפט, הרי שזה רק צפוי שלא רחוק היום בו אותם משאבים יכחדו מן העולם. בניגוד לדלק מאובנים, הדורש גם מתקנים גדולים ומסובכים להוצאתו מהאדמה, הרי את האנרגיה הסולארית מגיעה אלינו בכל יום וכל מה שצריך לעשות זה לקלוט את קרני השמש ולהמירם לאנרגיה חשמלית. כך תוכלו בעזרת חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" להפוך ליצרן אנרגיה ירוקה.

תהליך התקנת פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים מתחילה להסתמן בתור השקעה נדל"נית טובה במיוחד. זו הופכת את הנכס הפרטי שלכם למכונה משומנת היטב שמסוגלת לארגן לתושבי הבית את כמות החשמל הנחוצה להם, ובמידה והייצור עולה על הצריכה, ניתן גם להרוויח כלכלית מחברת החשמל שקונה את העודפים שלכם במחירי עלות הייצור.

תהליך ההתקנה עצמו הינו מהיר מאוד, ויכול לקחת בין 5 ל-8 ימים. כמובן שלפני ההתקנה עצמה יש צורך לקחת מדידות מדויקות וליצור תוכנית המתאימה את כמות וסוגי הפאנלים שאתם עתידים להתקין על הגג. במידה ואתם מתקינים מערכת שלא עולה על 50KW אין צורך באישורי בניה מיוחדים, מעבר לכך יש צורך ליצור קשר עם וועדת תכנון ובניה של הרשות המקומית. מעבר לכך רק תזדקקו לאישור חברת החשמל ורישום כיצרן אנרגיה. לאחר מכן ניתן לעבור להתקנת פאנלים סולאריים ללא חשש.

תחזוקה נכונה

זכרו כי נצילות המערכת עלולה לרדת במשך השנים, ועל כן חשוב מאוד לבצע תחזוקה שוטפת של הפאנלים ולוודא כי הם עובדים בתפוקה מרבית. "קרן שמש אנרגיות מתקדמות" הם חברה בעלת ציוד בדיקה מתקדם ואנשי מקצוע המומחים בתחום, כך שיכולים לאתר תקלות שונות ברמת הפאנל הבודד ובמסגרת האחריות יכולים גם להחליף אותו. בדיקה שנתית על ידי מהנדס חשמל מוסמך יכולה למנוע נזקים שונים ולשמור על בטיחות המערכת והביטחון שלכם בבית. וודאו כי מעבר לתחלופה של פאנלים תקולים, אתם בודקים גם את ההארקה, ומנגנוני הבטיחות השונים.

התקנת פאנלים סולאריים 

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ