צרו קשר
ּ

התקנת פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים מאפשרת הפקת אנרגיה מהשמש והמרה של אותה אנרגיה לשימוש אישי. בעולם בו רוב האנרגיה מופקת ממשאבים מוגבלים, כמו נפט, הרי שזה רק צפוי שלא רחוק היום בו אותם משאבים יכחדו מן העולם. בניגוד לדלק מאובנים, הדורש גם מתקנים גדולים ומסובכים להוצאתו מהאדמה, הרי את האנרגיה הסולארית מגיעה אלינו בכל יום וכל מה שצריך לעשות זה לקלוט את קרני השמש ולהמירם לאנרגיה חשמלית. כך תוכלו בעזרת חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" להפוך ליצרן אנרגיה ירוקה.

תהליך התקנת פאנלים סולאריים

התקנת פאנלים סולאריים מתחילה להסתמן בתור השקעה נדל"נית טובה במיוחד. זו הופכת את הנכס הפרטי שלכם למכונה משומנת היטב שמסוגלת לארגן לתושבי הבית את כמות החשמל הנחוצה להם, ובמידה והייצור עולה על הצריכה, ניתן גם להרוויח כלכלית מחברת החשמל שקונה את העודפים שלכם במחירי עלות הייצור.

תהליך ההתקנה עצמו הינו מהיר מאוד, ויכול לקחת בין 5 ל-8 ימים. כמובן שלפני ההתקנה עצמה יש צורך לקחת מדידות מדויקות וליצור תוכנית המתאימה את כמות וסוגי הפאנלים שאתם עתידים להתקין על הגג. במידה ואתם מתקינים מערכת שלא עולה על 50KW אין צורך באישורי בניה מיוחדים, מעבר לכך יש צורך ליצור קשר עם וועדת תכנון ובניה של הרשות המקומית. מעבר לכך רק תזדקקו לאישור חברת החשמל ורישום כיצרן אנרגיה. לאחר מכן ניתן לעבור להתקנת פאנלים סולאריים ללא חשש.

תחזוקה נכונה

זכרו כי נצילות המערכת עלולה לרדת במשך השנים, ועל כן חשוב מאוד לבצע תחזוקה שוטפת של הפאנלים ולוודא כי הם עובדים בתפוקה מרבית. "קרן שמש אנרגיות מתקדמות" הם חברה בעלת ציוד בדיקה מתקדם ואנשי מקצוע המומחים בתחום, כך שיכולים לאתר תקלות שונות ברמת הפאנל הבודד ובמסגרת האחריות יכולים גם להחליף אותו. בדיקה שנתית על ידי מהנדס חשמל מוסמך יכולה למנוע נזקים שונים ולשמור על בטיחות המערכת והביטחון שלכם בבית. וודאו כי מעבר לתחלופה של פאנלים תקולים, אתם בודקים גם את ההארקה, ומנגנוני הבטיחות השונים.

התקנת פאנלים סולאריים להוזלת עלויות צריכת החשמל

התקנת פאנלים סולאריים להוזלת עלויות צריכת החשמל

התקנת פאנלים סולאריים להוזלת עלויות צריכת החשמל תתבצע אך ורק על ידי המומחים. לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויתר פאנלים סולאריים על גגות בתים. וזאת, לאור העובדה כי הם נושאים יתרונות רבים ובראשם – שמירה על איכות הסביבה. בהתאם, כדי שתוכלו לקחת חלק במהלך זה, חשוב לפנות אל חברת קרן שמש; חברה המתמחה בהתקנתם של פאנלים סולאריים באופן מקצועי ביותר.

מידע חשוב על התקנת פאנלים סולאריים להוזלת עלויות צריכת החשמל

כיום, אנו רואים כיצד יותר ויותר אנשים פרטיים וארגונים עסקיים כאחד עושים מאמצים רבים לשמור על המרחב הציבורי בכלל – ועל איכות הסביבה בפרט. פעולות אלו מתבצעות במגוון דרכים, כאשר התקנת פאנלים סולאריים הינה דוגמא בולטת לכך. למעשה, לפעולה זו יתרונות רבים, כאשר בפועל – התקנת פאנלים סולאריים להוזלת עלויות החשמל משמשת כאחד הסיבות העיקריות לכך.

מעוניינים גם אתם בהתקנתם של פאנלים סולאריים על הגג? לשם כך, חשוב לפנות אל חברה המתמחה בכך. לאורכו של שיתוף פעולה זה, תתבצע מלאכת ההתקנה בהתאם ללוחות הזמנים. וזאת, בהתאם למדידות שנלקחו. מעבר לכך, נדגיש כי כאשר הפאנלים הסולאריים אינם עולים על 50 KW, לא תאלצו להגיש בקשה להיתרי בניה. עם זאת, יש צורך בתיאום מלא מול חברת החשמל – כמו גם עם ועדת התכנון והבניה ברשות המקומית בה מתבצעת ההתקנה.

מעוניינים גם אתם בהתקנה זו? ברצונכם ליהנות מיתרונותיהם של פאנלים סולאריים על גג המבנה? יש לאתר את החברה המקצועית ביותר; חברה המעסיקה צוות עובדים בעלי הכשרה מקיפה, ניסיון רב וידע מרשים. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי עבודת ההתקנה תתנהל במקצועיות הדרושה – תוך עמידה בזמנים.

לעמוד לרשות הלקוח

החל מחסכון בחשמל ועד תחזוקה יעילה – אין ספק שהתקנת פאנלים סולאריים נושאת בחשיבות גבוהה. לשם ביצוע ההתקנה, מוזמנים לפנות אל חברת קרן שמש. צוות העובדים עומדים לרשותכם בכל שאלה ופניה.

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ