צרו קשר
ּ

חברות אנרגיה סולארית בישראל

כיצד יסייעו לכם חברות אנרגיה סולארית בישראל? החל מהתקנתן של מערכות סולאריות עסקיות, מערכות סולאריות ביתיות, ביצוע ניטור ובקרה, מונה נטו וכן הלאה – כדי ליהנות משירותים מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל חברת קרן שמש. חברה יזמית ומבצעת זו מתחייבת להגינות מוחלטת. כמו כן, עובדיה של החברה יסייעו לכם לאורך כל תהליך העבודה – עד לקבלת תוצאות מרשימות. וזאת, תוך שמירה על איכות הסביבה.

להתחיל בעבודה עם חברות אנרגיה סולארית בישראל

כיום, כבר אין זה סוד כלל וכלל: אנרגיה אותה מפיקים מקרני השמש היא הפתרון המומלץ ביותר. למעשה, מדובר בפתרון מומלץ וידידותי ביותר לסביבה. וזאת, לאור העובדה כי מקור אנרגיה זה איננו מתכלה – ואף משמש בתור המקור העיקרי עבור אנרגיות מתחדשות. מעבר לכך, אנרגיית השמש הינה זמינה ביותר, ניתן להשיג אותה בחינם – והשימוש בה לא יוצר מזהמים, להיפך. היא מסייעת בשמירה על הסביבה.

מעוניינים גם אתם להתקין מערכות סולאריות על גג המבנה? מחפשים אחר חברות אנרגיה סולארית בישראל? בבואכם לחפש אחר חברה המתמחה בשירותים אלו ואחרים, חשוב ביותר לוודא מספר דברים חשובים:

  • ראשית, רצוי לוודא כי עובדי החברה מחזיקים בניסיון ובהכשרה הדרושים.
  • מומלץ לברר כי החברה פועלת בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.
  • כמו כן, על צוות עובדי החברה לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות המקומיות כמו גם עם חברת החשמל.
  • ועוד.

כעת, בתחילת השיתוף הפעולה המקצועי, יהיה צורך לבצע את המדידות המדויקות של גג הנכס, לבצע את התכנון המדוקדק ביותר, לחתום על חוזה מול חברת החשמל, להתקין את המערכת הסולארית כמו גם לחבר אותה בפועל – באישורה של חברה החשמל.

לעבוד עם העובדים המקצועיים ביותר

אין ספק, המערכת הסולארית מחזיקה ביתרונות רבים – החל משימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, חסכון מרשים בחשמל כמו גם שמירה על איכות הסביבה. רוצים גם אתם לקחת בכך חלק? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת קרן שמש.

חברות אנרגיה סולארית בישראל - קרן שמש

אנרגיה סולארית ביתית

אנרגיה סולארית ביתית משתמשת במשאב אנרגטי שלא מתכלה, השמש, ומאפשרת יצירת אנרגיה חשמלית הזמינה לצריכה הביתית. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאמינים בנחיצותה של הפקת אנרגיה ממקור טבעי וידידותי לסביבה ללא ניצול משאבים עד כיליון מוחלט שלהם.

ייצור חשמל בעזרת חברות אנרגיה סולארית בישראל

מערכת לייצור אנרגיה סולארית ביתית נפוצה מתבססת על לוחות פוטי-וולטאיים. לוחות אלו בנויים מסיליקון ובהם מוטען שדה חשמלי. ברגע שנקלטים קרני השמש בלוחות, נוצר זרם חשמלי באופן ישיר שמועבר דרך כבלים אל הממיר הסולארי. זה בתורו משנה את הזרם הישר שנוצא לזרם חילופין בו ניתן להשתמש בו בכל נקודות החשמל בבית.

החשמל שנוצר משמש לצריכה הפרטית ועודפיו מוזרמים לרשת החשמל. כאן תוכלו להיות מתוגמלים בהחזר כספי מחברת החשמל עבור סך ייצור החשמל הסולארי. זכרו כי הצריכה הביתית שאתם עושים בחשמל ממקור סולארי מאפשר לכם להמעיט בשימוש חשמל ממקור של חברת החשמל, כך גם תוכלו לראות כי העלויות חשבון החשמל שלכם פוחתות באופן מיידי.

המטרה של המשרד להגנת הסביבה הוא להגיע לשנת 2020 כש10% ממערך הייצור של האנרגיה של מדינת ישראל יהיה ממקורות אנרגיה מתחדשים ( סולארי, רוח וביו גז). כיום אנו עדיין רחוקים מנתונים אלו, אך ניתן לראות כי ישנה התקדמות בתחום ומהפכה בתחום ייצור האנרגיה עתידה להתממש בשנים הקרובות. מימוש החלום של אנרגיה סולארית ביתית לכל אדם קרוב מתמיד ולא רחוק היום בו לא נאמין איך חיינו לפני השימוש באנרגיה סולארית.

טכנולוגיה ירוקה

אנרגיה סולארית ביתית היא נקיה לחלוטין. וממלאת תפקיד משמעותי בשמירה על איכות הסביבה. בין אם ההחלטה להתקין את המערכת נבעה משיקולים אקולוגיים או מרצון בחיסכון כלכלי, הרי שהתוצאה כאן היא מה שחשוב. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" שמה דגש על שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים כך שתקינות המערכת תישמר לאורך שנים, והתפוקה אשר אנו עתידים לקבל לא תהיה מוגבלת עקב פאנלים פגומים או כאלו שלא עובדים בתפוקה מלאה.

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ