צרו קשר
ּ

מונה נטו

"מונה נטו" זהו ההסדר החדש של חברת החשמל מול ארגון עסקי או בעל בית פרטי המאפשר להם לייצר חשמל באמצעות אנרגיה סולארית, כך להקטין בצורה ניכרת את התשלום לחברת החשמל. השמש היא מקור אנרגיה חינמי הזמין לכולם. אך שחברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מעניקה לכם את ההזדמנות לקחת חלק בייצור חשמל בדרך אקולוגית ולהפיק את המרב מהארץ שטופת שמש שלנו.

מונה נטו- איך זה עובד?

כאמור, המערכת הסולארית עובדת ומייצרת אנרגיה חשמלית במקביל לזרם החשמלי שאנו מקבלים מחברת החשמל. מונה נטו זהו פתרון אלטרנטיבי להפחתה של חשבון החשמל עם תקווה לביטולו לחלוטין בשלב מסוים.

הסדר זה מציע לאנשים אשר התקינו על גגות בתיהם מערכות סולאריות, להשתמש באנרגיה אשר הם מפיקים, ובמידה והתפוקה שלהם לא עולה על הצריכה, חברת החשמל תספק את ההפרש לצרכן. במידה והתפוקה עולה על הצריכה הפרטית, ניתן יהיה להזרים את ההפרש אל הרשת ולקבל תגמול כלכלי בתמורה. מכירת עודפי הייצור לחברת החשמל או לגורם אחר מותנה ברישיון ייצור.

חשוב לציין כי במידה ומתקינים מערכת סולארית על הגג ומצרפים מונה נטו, חייב לבצע את זה בצורה מקצועית עם כל החומרים והמכשירים העומדים בתווי התקן החמורים ביותר. זוהי הרי מערכת שאנו מעוניינים להיעזר בה במשך שנים רבות, פאנלים וממירים איכותיים יבטיחו ייצור גבוה של אנרגיה חשמלית למשך שנים רבות. זכרו כי לפני שמתקינים את כל המערכת יש לקבל אישורים מחברת החשמל, זאת ניתן לעשות דרך הרשמה לאתר האינטרנט שלהם וקבלת הנחיות מדויקות ודרישות למסמכים רלוונטיים.

טוב לסביבה ולכיס

מערכת מונה נטו עתידה להפוך את השמש למשאב אנרגטי נוח, ירוק וגם משתלם כלכלית. המערכות הסולאריות של "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" יהפכו את אנרגית השמש לחשמל בו ניתן להשתמש לצריכה הביתית, לצד האופציה להרוויח כסף בהנחה והייצור עולה על הצריכה.

 

 

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ