צרו קשר
ּ

מערכות סולאריות לבתים פרטיים

מערכות סולאריות לביתם פרטיים מהוות את הפתרון המושלם למשבר האנרגיה. מקורות אנרגיה שנמצאים כיום בשימוש, נפט וגז, מתחילים להתדלדל, כך שעלולים להיעלם לחלוטין בתוך עשרות שנים בלבד. העולם נמצא במסע חיפוש מתמיד אחר מקורות אנרגיה לא מתכלים וכאלו ששימוש בהם לא יגרום נזקים סביבתיים חמורים, כמו שחרור גזי חממה התורמים להתחממות הגלובאלית. חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מציעה לכם לבצע את הבחירה האקולוגית ולהשקיע ביצור אנרגיה ירוקה ומתחדשת.

ההיבט הכלכלי של מערכות סולאריות לבתים פרטיים

מחירי מערכות סולאריות לבתים פרטיים ירדו בצורה דרסטית במהלך השנים האחרונות. ועדיין יש צורך לתכנון מדויק על מנת למנוע הוצאות מיותרות בעת התקנת המערכת והתחזוקה שלה.

  • במידה ואתם שוקלים התקנה של מערכת סולארית בביתכם, השלב הראשון יהיה למדוד את שטח הגג העומד לרשותכם ולהחליט על סוגי וכמות הפאנלים הסולאריים שאתם עתידים להתקין.
  • אין תחליף לייעוץ של חברה העוסקת בתחום על מנת לבצעה הערכה מדויקת ככל הניתן של עלות ההתקנה
  • זכרו כי אחת המטרות הגדולות בהתקנת מערכות סולאריות לבתים פרטיים היא ברווח שניתן לקצור מהן. ההישג הראשון יהיה שימוש עצמי בחשמל שנייצר, כך נוכל להקטין את כמויות החשמל שאנו מנצלים מחברת החשמל, במטרה שבסופו של דר נוכל להפיק חשמל בכמות מספקת שלא תדרוש השלמות מחברת החשמל כדי לעמוד בצריכה הביתית שלנו.
  • ניתן גם להרוויח מהייצור של החשמל. את העודפים שלא נשתמש בהם לצריכה הביתית ניתן לשחרר לרשת החשמל, ולקבל בתמורה החזר כספי מחברת החשמל.

איך לבחור חברה מתקינה?

חברה המתקינה את המערכות הסולאריות חייבת להיות חוד החנית בתחומה ולהשתמש באביזרים המתקדמים ביותר בתחום. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" היא חברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום החשמל ממקור סולארי. המערכות הסולאריות אשר אנו מתקינים הן המשוכללות והאיכותיות ביותר. כמו כן, אנו מציעים פתרונות טכניים למניעת מצבים של הצללה על המערכת ומספקים בדיקות תקופתיות על מנת לתחזק את המערכת הסולארית הביתית.

מערכות סולאריות לבתים פרטיים

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ