צרו קשר
ּ

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית היא כבר לא חלום רחוק. כיום כמעט כל אדם יכול להתקינה ולהתחיל לייצר חשמל בדרך ירוקה ששומרת על איכות הסביבה. כל בעל בית פרטי שעומד לרשותו גג עם שטח מספיק וחיבור קבוע לחברת החשמל יכול לבצע התקנה של המערכת. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאפשרת לתכנן ולהתקין מערכת סולארית ביתית לכל דורש.

יתרונות התקנת מערכת סולארית ביתית

נקייה וירוקה- מערכת סולארית ביתית מאפשרת ייצור חשמל שאינו מזהם את הסביבה או פולט גזים ורעלים שונים כמו בתהליכי יצירת אנרגיה חשמלית מדלק מאובנים.

אמינה לטווח ארוך- ישנה אחריות של היצרן למערכות סולאריות. אחריות מוצר שלרוב נעה סביב ה- 10 שנים, כאן ישנה התחייבות להחלפת פאנלים פגומים בחדשים לאורך כל תקופת האחריות. כמו גם אחריות על התפוקה- כאן ישנה הבטחה כי ירידת התפוקה של המערכת תהייה מוגבלת כך שיעילות המערכת תישמר לאורך שנים.

הפעלה זולה- ככלות הכל, מערכת סולארית ביתית פועלת בזכות מקור אנרגיה זול, זמין ולא משאב מוגבל, השמש. הם עלויות ההתקנה כיום נמוכות בהרבה ממה שהיו בעבר.

יתרון כלכלי- ההשקעה הכלכלית אשר אנו משקיעים במערכת נמוכה בצורה משמעותית לעומת התשורה שאנו מקבלים. ייצור אנרגיה סולארית מאפשר לנו גם להשתמש בחשמל המופק, כך שאנו יכולים להתחיל ולחסוך בעלויות הכלכליות לחברת החשמל. כמו כן, במידה והייצור של החשמל עולה על הצריכה שלנו, ניתן "למכור" אותו לחברת החשמל ובעבורו להזדכות בעבור חודשים בהם הייצור יהיה נמוך יותר, כמו בחודשי החורף או בתקופות בהם ישנה עננות מוגברת.

התקנת מערכת סולארית ביתית

הקמת מערכת סולארית ביתית הפכה בתקופה האחרונה להרבה יותר פשוטה להתקנה. עלויות ההקמה ירדו בצורה משמעותית, כבר לא צריך היתרי בניה והתהליך מול חברת החשמל הפך להיות נפוץ ונוח בהרבה. בעזרת חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" ניתן להתקין את המערכת הסולארית בתוך מספר ימים, וכך להתחיל וליהנות מהפחתה משמעותית בעלויות צריכת החשמל שלכם.

מערכת סולארית ביתית איכותית להוזלת חשבון החשמל

בניית מערכת סולארית ביתית

בניית מערכת סולארית ביתית היא משמעותית, שכן באמצעותה ניתן לצרוך חשמל באופן חסכוני – וגם לתרום לאיכות הסביבה. במקביל, כדי שיתקינו אותה על הצד הטוב ביותר, חשוב לפנות אל המומחים בתחום: חברת קרן שמש. חברה זו מתמחה בהתקפת אנרגיות מתחדשות. וזאת, תוך עבודה בסטנדרט מרשים וחסר פשרות.

בניית מערכת סולארית ביתית: לשמור על סביבה ירוקה ונעימה

כיום, המודעות לאיכות הסביבה, כמו גם שמירה על המרחב בו אנו חיים, הולכת וגוברת. וזאת, כאשר הן אנשים פרטיים והן עסקים רבים מקפידים לשמור על סביבתם על הצד הטוב ביותר. מעוניינים גם אתם להעמיק את ידיעותיכם בתחום זה? מחפשים אחר דרכים שונות וייחודיות לייצר אנרגיה? עומדים בפניכם אפשרויות רבות, כאשר בניית מערכת סולארית ביתית היא אחת הבולטות.

המערכת הסולארית הביתית מחזיקה ביתרונות רבים. וכמו מה למשל? ראשית, מדובר בפתרון נקי וירוק לצורך ייצור חשמל. במילים אחרים, במקום להסתייע בפתרונות הקיימים והמזהמים – עם מערכת סולארית זו תוכלו לצרוך חשמל בביתכם מבלי לחשוש מנזקים.

כמו כן, המערכת הסולארית הביתית הינה אמינה, ותלווה אתכם עוד שנים רבות קדימה. וזאת, לצד אחריות מלאה על התפוקה. מעבר לכך, יש להדגיש כי המערכת משמשת בתור מענה מקצועי ובעיקר – חסכוני. במילים אחרות, היא משמשת בתור מקור אנרגיה זול ובלתי מוגבל. וזאת, כאשר עליות ההתקנה לא גבוהות כלל וכלל.

מעוניינים גם אתם בפתרון חסכוני, יעיל וירוק זה? כעת, עליכם לפנות אל החברה המתמחה בהתקנתן של מערכות סולאריות. בבואכם לחפש אחר חברה זו, חשוב לוודא כי צוות העובדים מחזיק בהכשרה המקיפה ביותר ובניסיון הדרוש לשם ביצוע המשימה. כך, תתקבל התוצאה המדויקת.

להתקין מערכות סולאריות במקצועיות

מעוניינים להתקין על הגג שלכם מערכות סולאריות ביתיות? במקרים אלו, חשוב לפנות אל צוות העובדים המנוסים ביותר – כדי לבצע את המשימה היטב, יש לפנות אל חברת קרן שמש. חברה זו חורטת על דגלה את ערכי המצוינות – ומתמחה בהקמת מערכות סולאריות לעסקים ולבתים.

בניית מערכת סולארית ביתית: לשמור על סביבה ירוקה ונעימה

התקנת מערכת סולארית ביתית

בזכות התקנת מערכת סולארית ביתית, תוכלו לעשות שימוש במקורות אנרגטיים – מבלי שיתכלו. כמו כן, מערכת זו מחזיקה ביתרונות נוספים כדוגמת מניעת פליטה של גזי חממה ומזהמים אחרים. כעת, בבואכם להתחיל במשימת ההתקנה החשובה, יש לשתף פעולה אך ורק עם המומחים בתחום: חברת קרן שמש. חברה זו, המשמשת גם כחברה יזמית וגם כמבצעת, חורטת על דגלה את ערכי המצוינות – תוך הקמתן של מערכות פוטו-וולטאיות.

לבצע את מלוא הפעולות הדרושות לשם התקנת מערכת סולארית ביתית

כיום, כולם כבר מבינים זאת: אנרגיות מתחדשות הן הפתרון המומלץ ביותר כאשר מדובר בצריכת חשמל נבונה ונכונה. הרי קרני השמש מכילות אנרגיה. אם כך, מדוע לא להסתייע בהן? לכאן, נכנסות המערכות הסולאריות; מערכות הקולטות אנרגיה זו וממירות אותה לחשמל. וזאת, באמצעות תהליך הפוטו-וולטאי. קליטתה של האנרגיה, הנמצאת בקרינה של השמש, מתבצעת על ידי פאנלים סולאריים – המורכבים מ-2 שכבות סיליקון.

הממיר, המעביר את זרם החשמל הישיר לזרם חילופין, למעשה הופך את הזרם לשימושי עבור דיירי הבית – ומאפשר להם לשלוט בו על ידי שימוש במערכת בקרה. כך, על ידי התקנת מערכת סולארית ביתית, תוכלו להתקזז אל מול חברת החשמל – בהתאם לכמות החשמל המיוצר על ידי המערכת הסולארית.

מעוניינים גם אתם להתקין מערכת זו על גג ביתכם? לשם כך, יש לפנות אל חברה המתמחה בשירות מסוג זה – ולהתחיל בשיתוף הפעולה. החל ממלאכת התכנון, המדידות והכדאיות של התקנה ועד התקנת המערכת הסולארית בפועל – כך ניתן יהיה לקבל את המענה המוקפד והמקצועי ביותר. במקביל, חשוב לא פחות ואף יותר לקבל את מלוא ההיתרים הדרושים לביצוע ההתקנה, כמו גם תיאום מול חברת החשמל.

להחזיר את ההשקעה ולראות תוצאות

על ידי התקנת המערכת הסולארית הביתית, תוכלו לספק כמויות חשמל מרשימות – ולקבל את ההחזר עבור ההשקעה החשמלית בהמשך. כך או כך, אין ספק שמדובר בפתרון מרשים, טכנולוגי ומתקדם. כדי לקבל ייעוץ בתחום זה, מוזמנים לפנות אל חברת קרן שמש.

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ