צרו קשר
ּ

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית היא כבר לא חלום רחוק. כיום כמעט כל אדם יכול להתקינה ולהתחיל לייצר חשמל בדרך ירוקה ששומרת על איכות הסביבה. כל בעל בית פרטי שעומד לרשותו גג עם שטח מספיק וחיבור קבוע לחברת החשמל יכול לבצע התקנה של המערכת. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מאפשרת לתכנן ולהתקין מערכת סולארית ביתית לכל דורש.

יתרונות התקנת מערכת סולארית ביתית

נקייה וירוקה- מערכת סולארית ביתית מאפשרת ייצור חשמל שאינו מזהם את הסביבה או פולט גזים ורעלים שונים כמו בתהליכי יצירת אנרגיה חשמלית מדלק מאובנים.

אמינה לטווח ארוך- ישנה אחריות של היצרן למערכות סולאריות. אחריות מוצר שלרוב נעה סביב ה- 10 שנים, כאן ישנה התחייבות להחלפת פאנלים פגומים בחדשים לאורך כל תקופת האחריות. כמו גם אחריות על התפוקה- כאן ישנה הבטחה כי ירידת התפוקה של המערכת תהייה מוגבלת כך שיעילות המערכת תישמר לאורך שנים.

הפעלה זולה- ככלות הכל, מערכת סולארית ביתית פועלת בזכות מקור אנרגיה זול, זמין ולא משאב מוגבל, השמש. הם עלויות ההתקנה כיום נמוכות בהרבה ממה שהיו בעבר.

יתרון כלכלי- ההשקעה הכלכלית אשר אנו משקיעים במערכת נמוכה בצורה משמעותית לעומת התשורה שאנו מקבלים. ייצור אנרגיה סולארית מאפשר לנו גם להשתמש בחשמל המופק, כך שאנו יכולים להתחיל ולחסוך בעלויות הכלכליות לחברת החשמל. כמו כן, במידה והייצור של החשמל עולה על הצריכה שלנו, ניתן "למכור" אותו לחברת החשמל ובעבורו להזדכות בעבור חודשים בהם הייצור יהיה נמוך יותר, כמו בחודשי החורף או בתקופות בהם ישנה עננות מוגברת.

התקנת מערכת סולארית ביתית

הקמת מערכת סולארית ביתית הפכה בתקופה האחרונה להרבה יותר פשוטה להתקנה. עלויות ההקמה ירדו בצורה משמעותית, כבר לא צריך היתרי בניה והתהליך מול חברת החשמל הפך להיות נפוץ ונוח בהרבה. בעזרת חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" ניתן להתקין את המערכת הסולארית בתוך מספר ימים, וכך להתחיל וליהנות מהפחתה משמעותית בעלויות צריכת החשמל שלכם.

מערכת סולארית ביתית

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ