צרו קשר
ּ

מערכת סולארית

מערכת סולרית זו הדרך להפוך את קרני השמש לאנרגיה חשמלית. המערכות הטכנולוגיות המתפתחות תמידית אפשרו לפתח מערכת סולארית זולה יחסית. כך שכיום משתלם להתקין אותה על גגות בתים פרטיים כמו גם למבני תעשיה ומשרדים. על מנת להתקין מערכת סולארית צריך אישור לבנייה מחברת החשמל והגשה של אישורים הנדסיים לבניית המערכת. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" תלווה אתכם לכל אורך הדרך ותאפשר לכם את המעבר לייצור ושימוש של אנרגיה ירוקה ומתחדשת.

איך עובדת מערכת סולארית?

בשנים האחרונות, בעקבות עליית מחירי הנפט והחשמל, ניתן לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לעבור לשימוש באנרגיה ירוקה והתקנה של מערכות סולאריות בביתם.
מערכת סולארית מורכבת מחמישה חלקים עיקריים:

  1. לוחות פוטו-וולטאיים/סולאריים-לוחות אלו עשויים מסיליקון, שהוא חומר יעיל וחסכוני. אלו קולטים את אור השמש ומפיקים ממנה ישירות אנרגיה חשמלית.
  2. ממיר סולארי- הופך את האנרגיה החשמלית שנוצרה, לכזו במתח שמתאים לשימוש בביתם פרטיים.
  3. מונה- חלק זה עובר התקנה של חברת החשמל. באמצעותו ניתן לחשב כמה מכמות החשמל שבשימוש הביתי סופק על ידי חברת החשמל וכמה ממנו הופק למעשה על ידי המערכת הסולארית.
  4. ארון חשמל מיוחד לאנרגיה הסולרית, שם יותקנו מערכות הגנה שונות כמו מפסקים, הארקה ועוד. חשוב לזכור הי יש כאן התעסקות עם חשמל, ועל כן חשוב למגן את הבית בהתאם.
  5. מערכת ניטור שמאפשרת מעקב אחר המערכת הסולארית ותפקודה השוטף.

השקעה בטוחה לאנרגיה מתחדשת

ניתן להתקין מערכת סולארית על כל סוגי הגגות בתנאי שיש מספיק שטח גג פנוי. ההתקנה של מערכת סולארית נחשבת למשתלמת במיוחד, ומבטיחה חיסכון רב בשימוש בחשמל שחברת החשמל מייצרת. דבר זה חוסך משמעותית בתשלומים לחברת החשמל.

חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מקפידה על עבודה המתבצעת בדיוק מרבי תוך כדי עמידה בכל התקנים המחמירים ביותר. זאת כדי לאפשר את ניצל האנרגיה הסולארית בתפוקה הגדולה ביותר מהמערכת.

 

מערכת סולארית

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ