צרו קשר
ּ

פאנלים סולאריים לבית

פאנלים סולאריים לבית הם כיום אחת ההשקעות הכי משתלמות שיש. ירידה במחירי ההתקנות והענקת פטור לאלו המתקינים מערכות סולאריות עד 50KW מאפשרת היום לאנשים רבים לבצע את ההחלטה הירוקה ולהתקין פאנלים סולאריים לבית. חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" מעניקה לכם את ההזדמנות להפוך לייצרן אנרגיה וליהנות משימוש באנרגיה חשמלית שאתם תייצרו בצורה נקייה, ותקבלו מערכת שתשמש אתכם לאורך שנים.

מה מרוויחים מהתקנת פאנלים סולאריים לבית?

אנרגיה ירוקה- ייצור חשמל בעזרת פאנלים סולאריים הוא תהליך שלא משאיר אחריו נזקים לסביבה. אין פליטה של גזים רעילים שתורמים לאפקט החממה, או כל נזק לאיכות הסביבה. השימוש במקור אנרגטי זול, זמין ובטוח מאפשר יצירת אנרגיה בשיטה ירוקה.

תהליך פשוט- כיום ניתן לבצע התקנה של פאנלים סולאריים לבית יכול להתבצע במהירות. התהליך דורש לקיחת מדדים בשטח ובניית תוכנית עבודה מדויקת. לאחריה אישור של חברת החשמל והחלטה על אופן החיבור לרשת החשמל, בניית כל המערכת לוקח לא יותר מ-8 ימים. כל מה שנשאר זה להירשם בתור יצרן אנרגיה במשרד התשתיות וניתן להתחיל ולייצר אנרגיה לבית.

רווח כלכלי- חברת החשמל מציעה לכם דרך להפוך את הפאנלים הסולאריים למשתלמים כלכלית. קודם כל, תוכלו להשתמש החשמל שתיצרו, ועל ידי כך להפחית את צריכת החשמל שלכם מחברת החשמל. כמו כן, במידה וצרכתם פחות מהכמות שאותה ייצרתם תוכלו להיות מתוגמלים כלכלית על כל קילו ואט לפי עלות הייצור שלו. חשוב לציין כי גם זו הכנסה שיש לשלם עליה מס הכנסה.

נצילות הפאנלים

נצילות הפאנל הסולארי מתארת את האחוז שהפאנלים ממירים לחשמל מקרינת השמש. למרות קרינת השמש החזקה שמגיעה לארצנו, חשוב לשים לב כי התאים הסולאריים בפאנלים הם בעלי נצילות גבוהה, אחרת ייקח זמן רב להחזרה הכלילית של ההשקעה שלכם. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" משתמשות בפאנלים סולאריים איכותיים בלבד, העומדים בתקנים המחמירים ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים כי נצילות המערכת והתפוקה תהייה גבוהה.

פאנלים סולאריים לבית 

 

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ