צרו קשר
ּ

איך לבצע תכנון מערכת סולארית בצורה נכונה?

תכנון מערכת סולארית מאפשר לנו להתקין את המערכת המתאימה לנו ביותר ולהתחיל ליהנות מאנרגיה ירוקה שאנו מייצרים בנוחות ביתנו ללא מאמץ או זיהום סביבתי. "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" היא חברה יזמית ומבצעת אשר יכולה להעניק לכם את כל העזרה הדרושה בתכנון ורכישת מערכת סולארית.

איך לבצע תכנון מערכת סולארית בצורה נכונה?

ברגע שניגשים לשלב התכנון של מערכת סולארית הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא המטרה שלשמה אנו בוחרים להתקין את המערכת. גודל, סוג ומספר הפאנלים הסולאריים שנבחר להתקין תלויים בגורמים שונים שיש לקחת בחשבון על מנת להימנע מהוצאות כלכליות מיותרות

  • גודל שטח פנוי להתקנת מערכת סולארית- הגורם המגביל הראשון שיש לקחת בחשבון במידה ואין שטח גג מספיק, יכול מאוד להיות שהתקנה של מערכת סולארית עלולה להיות לא משתלמת כלכלית כיוון שהיא לא תספק כמות חשמל המספיקה לצרכי הבית, ותחייב אתכם להמשיך ולהשתמש בשירותיה של חברת החשמל. כמו כן, בעת תפוקה נמוכה מידי של המערכת יתכן כי לא תצליחו להחזיר את ההשקעה ההתחלתית שלכם על המערכת לאורך תקופה ארוכה.
  • צריכת חשמל ממוצעת לבית וצפי לצריכת חשמל עתידית- כך תוכלו להבין מה הצפי הרצוי של ייצור החשמל שלכם. כל לוח סולארי מוגבל בסופו של דבר לכמות מסוימת של אנרגיה חשמלית היכול לייצר בנקודת זמן מסוימת, ועל כן ייתכן שתצטרכו כמות גדולה יותר של לוחות סולאריים על מנת לענות על צרכי החשמל שלכם.
  • גורמים סביבתיים העלולים לגרום להצללה של הפאנלים כמו עצים, בניינים ועמודי חשמל. גורמים אלו עלולים להשפיע רבות על רמת הניצול של המערכת, ובמידה ואתם לא ממקמים בצורה נכונה את הלוחות , התפוקה עלולה להיות נמוכה מידי.

"קרן שמש- אנרגיה מתחדשת" עוזרים לכם לתכנן

זכרו כי אתם לא לבד בכל תהליך התכנון. לרוב יש צורך בעזרתו של מהנדס חשמל בעל ניסיון וממונה בטיחות אשר יצליחו לבנות את התכנון מערכת סולארית בצורה היעילה ובטוחה ביותר. כאן חברת "קרן שמש אנרגיות מתחדשות" יכולים לבוא לעזרתכם. אנו בעלי וותק וידע מקצועי רב בתחום, כך שהצוות המקצועי שלנו יוכל לבנות את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלכם תוך שמירה על ניצול מקסימלי של אנרגית השמש ותפוקה גבוה של חשמל לשימושכם.

תכנון מערכת סולארית

למעלה

נמאס לכם להתעלף מחשבון החשמל?

צרו קשר עוד היום

ּ